Необходимото за старт

Въпроси и практически съвети

Модератор: SalesTalker

naturalensok

Необходимото за старт

Мнениеот naturalensok » 03 апр 2015, 21:51

Привет, приятели.

Надявам се моята тема да не се повтаря с някоя стара. Ако е така, извинете ме.

Въпроса ми е по-скоро насочен към администратора на форума, тъй като се интересувам от продуктите на фирма МикроАсу.

Имам магазини за дрехи и аксесоари, за това ме интересува необходимото, за да се започне собствено производство на дрехи и аксесоари?

Става дума за тениски ситопечат, анцузи, аксесоари като чаши и тем подобни. Всяка насока ще ми е от полза, а ако може да е направена и с конкретни продукти (машини) ще е най-добре.

Също така се интересувам и от някакво обучение, което да мина не само аз, ами и мои служители.

Поздрави!
Потребителски аватар
Admin
Site Admin

Мнениеот Admin » 04 апр 2015, 22:18

Здравейте!
Адмирирам Вашето желание да надградите търговската дейност и с производство. С удоволствие ще помогна с каквото мога.

Прегледайте продуктите, които предлага фирмата, за тях може да съдействаме с насоки, обучение и прочие. След като сте наясно с какво разполагаме и за какво може да разчитате, нека се чуем за да направим работен план с конкретни цели.

Андрей, 0887 255932, по всяко време.
naturalensok

Мнениеот naturalensok » 13 апр 2015, 12:45

Привет! Христос Воскресе!

Много благодаря за отговора, имах доза съмнение, че някой ще ми отговори.

Разгледах обстойно повечето ваши продукти, но да ви кажа честно не мога да се ориентирам все още какво би ми било необходимо, за да мога да ви питам конкретно за даден продукт.

Интересувам се най-вече от изработката на тениски - памучни и други материи, шапки, анцузи и т.н., като предполагам, че тук не разполагате с шивашки машини, но машини, които биха ни позволили да създаваме визиите им предполагам има. Говоря за ситопечат върху памучни материи, изработката на визия на чаши, шапки и т.н.

На първо време от това се интересувам, ако можете да ме ориентирате какво би ни било от необходимо за такъв процес и разбира се с дадените машини, обучение и изисквания.

След което ще се радвам да се чуем и по телефона. Може би и за среща?
Потребителски аватар
Admin
Site Admin

Мнениеот Admin » 14 апр 2015, 08:18

Честит празник!
Заповядайте по всяко време!

Върни се в “Обмяна на опит”