Проблем с режещ плотер Summa

Режещи плотери

Модератори: SalesTalker, G.Atanasov

MsCaprice

Проблем с режещ плотер Summa

Мнениеот MsCaprice » 01 апр 2015, 20:52

Здравейте колеги,
бих искала да ви помоля за съвет във връзка с един проблем.
Имам режещ плотер Summa D620 (повече от 2г вече), но от известно време не ме слуша :( Днес например му зададох да нареже надписчета на фолио 62х160см (за 40 табели, т.е доста букви бяха), неприятното беше че към края на рязането започна да реже неща които не бях задала, наряза листа по диагонал, напред, назад, въобще съсипа цялото фолио :( За последния месец му се случва за трети път да си прави своеволия когато му дам по-голяма задача.
Въпроса ми е къде да търся проблема, в машината, в програмата, в компютъра ли? Ако някой знае и може да ми даде съвет ще съм му много благодарна
Потребителски аватар
Admin
Site Admin

Мнениеот Admin » 01 апр 2015, 22:34

Потърсете отговор на въпроса и решение на проблема при продавача. Гаранционният срок на техника по принцип е 1г, но продавачите са длъжни да осигурят платена поддръжка най-малко 5г. Откъде се сдобихмте с тази машинка?
MsCaprice

Мнениеот MsCaprice » 02 апр 2015, 12:50

Admin написа:Потърсете отговор на въпроса и решение на проблема при продавача. Гаранционният срок на техника по принцип е 1г, но продавачите са длъжни да осигурят платена поддръжка най-малко 5г. Откъде се сдобихмте с тази машинка?

Машината е взета на старо от едно приятелче което не е много на ясно с техниката ..... :D

Върни се в “Режещи плотери”