Оборудване?

Машини и консумативи за тампон-печат и за сито-печат

Модератори: SalesTalker, L.Cekov

maik

Оборудване?

Мнениеот maik » 05 фев 2011, 12:37

Здравейте! Итересува ме всичко от оборудването за ситопечат.Kакво точно е необходимо за започването на бизнес със ситопечат за печатане на текстил в количесто не повече от 500 бр.(тениски) дневно.Може въпроса ми да е неточен но съм бос в тази област .
Поздрави!
Потребителски аватар
Admin
Site Admin

Оборудване за сито- и тампон-печат

Мнениеот Admin » 06 фев 2011, 23:06

Здравейте! Благодаря за запитването!
Въпросът е много точен, но отговорът не е нито в едно съобщение, нито в една страница. За съжаление в България поне не знам да има училище по тези дисциплини и човек трябва сам да се образова. Вижте книжката Въведение в ситопечата на http://www.microasu.com/ArgonInk1.htm Държим я във всички магазини и складове. Прелистете това помагало за да добиете представа с какво се захващате и заповядайте в демо-центъра в Пловдив, където можем да Ви демонстрираме на живо сито- и тампон-печатни технологии.
Ако не можете да ни посетите, потърсете ситопечатари в района, където живеете.
zeropoint08

Мнениеот zeropoint08 » 08 апр 2012, 08:06

опитай със търсене в you tube
по въпроса: home made screen printing press
или нещо от сорта:)
waleed432

Мнениеот waleed432 » 07 ное 2014, 09:29

Трябва да закупя ситоплат с диаметър на дупчиците от 150 микрона,от 75 микрона и от около 50 микрона,но немога да се ориентирам кой точно модели ми трябват.Ало може да ми посочите моделите,за да знам какво да си поръчам.
Our excellent online Pass4sure VCPC510 training programs will lead you to success in the Principia College exam.

Върни се в “Тампон- и сито-печат”