Откриване на бизнес със трансферен печат

Въпроси и практически съвети

Модератор: SalesTalker

Потребителски аватар
red_sun

Откриване на бизнес със трансферен печат

Мнениеот red_sun » 04 ное 2009, 16:59

Добър ден, извинете ако въпросите ми се сторят глупави :oops: ,но бих искала да попитам какво ми е нужно да си отворя бизнес с тансферен печат
Напълно начинаеща съм в тази област и ако може да ми кажете какво ми е необходимо като материали и машини за такъв тип дейност.
С такъв тип печат само текстил ли може да се печата или и други материали?
Благодаря предварително за отговорите! :)
Потребителски аватар
Admin
Site Admin

Мнениеот Admin » 04 ное 2009, 21:50

Нищо глупаво няма в това да отворите нов бизнес, напротив. Печатът върху текстил напоследък е в подем и имате много добри шансове за успех.
С термотрансфер може да се печата както върху текстил, така и върху други повърхности като дърво, кожа. Трайността на отпечатъка зависи от типа на материала, от вида на мастилата и други фактори.
Оборудването се състои от термотрансферна преса и принтер, а за евентуално разширение са необходими режещ плотер, ситопечат, директен печат върху текстил.
Предлагаме пълната гама машини и материали за реализация на Вашата идея:
- професионални термотрансферни преси Сисер - Италия,
- принтери със сублимационни мастила Мимаки - Япония,
- режещи плотери GCC - Тайван,
- термотрансферни хартии BASIC-Холандия и BEAVER-САЩ.
- ситопечатни мастила, ракели, ситоплат.
Пратете ми лично съобщение с телефон за контакт за да уточним с какво място и с какъв бюджет разполагате, имате ли опит в подобна дейност, има ли възможност да ползвате някои от изброените машини като външна услуга вместо да ги купувате, ако няма възможност да ги натоварите.

Върни се в “Обмяна на опит”